W dniu 14.10.2015 Fotobudka Maopa przeniosła się do świata studenckiego. W Akademickim Centrum Kultury TROPS, Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego zorganizowała specjalną imprezę dla studentów pierwszego roku zwaną Otrzęsinami AWF-u.

Zabawa w popularnym wśród studentów Trops-ie rozpoczęła się o godz. 21… Pustkami przed lokalem. Studencki kwadrans przedłużył się do 45 minut. O 21.45 do klubu zaczęły napływać tłumy studentów, w tym także pierwszoroczniaków, którym ta impreza była dedykowana. Długo nie trzeba było czekać, żeby przed lokalem utworzyła się kilkumetrowa kolejka. Fotobudka Poznań została ustawiona przy samym wejściu, więc szybko kolejka sprzed lokalu przeniosła się przed nasz obiektyw.

Studenci szybko złapali bakcyla i kwestia doboru przebrania nie była dla nikogo problemem. Warto podkreślić, że członkowie RUSS AWF przygotowali się do imprezy wzorowo. Każdy członek RUSS-u był przebrany w specjalny strój „zwierzęcy”. Był koń, panda, tygrys, zebra, sowa, żyrafa i wiele, wiele innych co przed obiektywem naszej fotobudki prezentowało się wzorowo. Kiedy wybiła północ a Fotobudka Poznań zaczęła się zwijać, byliśmy co chwilę zaczepiani stwierdzeniami: „Już….?!”

Także „Już…?!” nastąpiło, ale wiemy, że nie był to ostatni raz kiedy mogliśmy sprawić fun studentom, którzy potrafią się dobrze bawić. Oj uwierzcie nam – POTRAFIĄ!!!

Zdjęcia z Fotobudki Poznań Maopa dostępne na naszym facebookowym profilu >>

P.s. #DjPandaOtrzęsiny – sprawdzajcie na FB i Instagramie!