Takiej wyprawy jeszcze nie mieliśmy! Tym razem Fotobudka Maopa i Instaprinter by Maopa  wyruszyły do Rzeszowa oddalonego od rodzimego Poznania o 650 kilometrów, aby w przeddzień Walentynek być częścią wielkiego otwarcia salonu marki Cortland w Galerii Rzeszów. To było coś naprawdę wyjątkowego! 

Rzeszów to kolejny na mapie Polski punkt, dokąd dotarła ekspansja marki Cortland. Tym razem w evencie otwarciowym wzięły udział oba nasze urządzenia Fotobudka Poznań i Instaprinter Poznań.  Otwarcie salony Cortland trwało przez całą sobotę 13.02.2016 od otwarcia Galerii Rzeszów, aż do jej zamknięcia. Dla wszystkich zainteresowanych otwarciem marka przygotowała specjalną strefę chill-out`u, gdzie znalazły się leżaczki, darmowy dostęp do Wi-Fi, nasza fotobudka oraz karykaturzysta, który rozbawiał przybyłych zainteresowanych zabawnymi portretami. 

Nasze drugie urządzenie – Instaprinter znajdowało się w samym salonie Cortland na pierwszym piętrze galerii, gdzie ludzie oznaczające swoje zdjęcia hashtagiem #CortlandCrazyInLove mogli podejść i wydrukować sobie na pamiątkę fotki z tego wydarzenia oznaczone logotypem marki Cortland. Ekran Instaprintera zapełnił się fotkami bardzo szybko i z każdą minutą przybywało coraz więcej zdjęć. Ludzie z przyjemności podchodzili do naszego sprzętu, aby drukować fotki na potęgę.