W sobotę 01.08.2015 Fotobudka Poznań zaliczyła swój pierwszy event – piknik rodzinny dla pracowników firmy PEKABEX, który został zorganizowany przez Agencję Eventową – EventArs z okazji debiutu firmy Pekabex na Giełdzie Papierów Wartościowych. Nasza fotobudka przez całe popołudnie i wieczór była jedną z wielu atrakcji dla ok. 1000 pracowników, którzy tego dnia przybyli na piknik.

Piknik odbył się na terenie Hipodromu Wola znajdującego się przy ulicy Lutyckiej w Poznaniu. Od godziny 13 na teren pikniku przybywali pierwsi goście i świętowali debiut na GPW swojej firmy do godziny 22. Na przybyłych uczestników pikniku czekało wiele atrakcji – turniej Bubble Football, mini-golf, malowanie twarzy dla dzieci, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, place zabaw i ścianka wspinaczkowa, zawody w jeździe na rowerze odwrotnie skręcającym i wiele wiele innych. Została wydzielona także strefa gastronomiczna, a czas umilały występy muzyczne na dużej scenie umieszczonej w centralnym punkcie imprezy.

Fotobudka Maopa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród przybyłych gości, zarówno tych dorosłych jak i dzieci. Wiele osób przybywało do nas kilkukrotnie, aby za każdym razem pstryknąć sobie kolejną fotkę w kolejnej zwariowanej kreacji. Duże śmiechu i pozytywna energia jaką emanowali ludzie bawiący się przy naszej fotobudce sprawiły, że impreza minęła nam niezwykle szybko.

Organizator imprezy: Agencja Eventowa EventArs