W sobotę 18.07.2015 Fotobudka Poznań wyruszyła na wesele Agaty i Bartka do miejsca, które nosi nazwę – Folwark Wąsowo. Było to dla nas ciekawe doświadczenie tym bardziej, że w Wąsowie mieliśmy się pojawić po raz pierwszy w życiu. Trasa z Poznania do Wąsowa minęła bardzo szybko i spokojnie. Najpierw dotarliśmy dobrą drogą z Poznania do Buku, a następnie z Buku w kierunku Wąsowa przemierzaliśmy urokliwą trasą przez Michorzewo i Kuślin.

Po dotarciu na miejsce naszym oczom ukazał się ogromny teren z kompleksem starych budynków rolnych. Jak się później okazało kompleks stanowiło 15 zabytkowych budynków rozmieszczonych na 6 hektarowym terenie, którego centralnym punktem jest przepiękny brukowany dziedziniec. Impreza weselna Agaty i Bartka odbyła się w przepięknie odnowionej stodole. Wnętrze stodoły to niesamowite połączenie gołej surowej cegły, kamienia i drewna. Drewniane stoły i krzesła oraz obecność dużych snopków siana dodawała miejscu uroku.

Fotobudka Maopa została uruchomiona ok. godz. 21.30, a goście weselni pstrykali sobie zwariowane fotki praktycznie do ostatniej piosenki zagranej przez zespół weselny. Zabawy nie było końca, a każdy prześcigał się w wymyślaniu najbardziej zabawnego przebrania z dostarczonych przez nas śmiesznych gadżetów. Dzięki temu księga gości była pełna zabawnych wydruków z fotobudki okraszonych bardzo kreatywnymi wpisami.

Jeszcze raz życzymy parze młodej – Agacie i Bartkowi – dużo szczęścia i wielu radosnych i wyjątkowych chwil w ich wspólnym, małżeńskim życiu.