W dniu 09.01.2015 Fotobudka Maopa rozpoczęła sezon studniówkowy. W tym dniu zawitaliśmy z naszą fotobudką do budynku IV Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu mieszczącym się przy ul. Pięknej.

Studniówka rozpoczęła się o godzinie 19.30 tradycyjnie polonezem, w którym brali udział przyszli maturzyści wraz z kadrą nauczycielską. Fotobudka Poznań była z licealistami od samego początku. Po wyczerpującym tańcu, uczestnicy studniówki zasiedli do stołów by skosztować ciepłego posiłku serwowanego tego dnia. Jak tylko talerze na stołach opustoszały, licealiści z IV LO ruszyli na parkiet i… do naszej fotobudki.

Oblężenie fotobudki trwało od 20.30 do prawie północy. Kolejka nie miała końca, a niektórzy uczniowie pojawiali się kilkukrotnie chcąc pstryknąć sobie fotkę ze wszystkimi swoimi znajomymi oraz ulubionymi nauczycielami. Była to nasza pierwsza studniówka w historii marki Maopa i musimy śmiało stwierdzić, że przyszli maturzyści rozgrzali fotobudkę do czerwoności, która wyprodukowała prawie 200 wydruków w ciągu całej imprezy. Szacun!